.

.

دست ها، خالی... چشم ها، بارانی... و گام ها، پر از امید...
هر سه، در یک دلِ مجنون، بی قرار و شیدا...
مقصد: کوی لیلا...
به بهانه ی دیداری که تا ابد، مژده اش رهایی از روز آخر است...
آن روز که؛ همه نه در خیال و رویا، بلکه در حشر گِرد آمده اند به عزمِ تماشا...
و در روز بلندِ تنهایی...
اینجا، همان بهشت امنِ من است که وعده داده ای...
و تمام دنیای دلتنگی ام این روزها، به نظری از تو بند است،
و من دلــ را بسته ام؛ به تار مویی از نگاهت...
که نگاهت،
صراط روشن است و رستاخیز بی خوف

کد آهنگ

طبقه بندی موضوعی
سایت تبادل لینک - سایت تبادل لینک

باحضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر و جمعی از مسئولین استان و شهرستان و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان تفت ، جشن پایان طرح نوروزی در محل پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثرمتوسلیان تفت برگزار شد. 

دکتر حمید پارساییان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد ضمن تشکر و قدردانی از امدادگران و نجاتگران اظهار داشت : با توجه به پایان طرح نوروزی و تشکر و قدردانی ویژه از شما امدادگران و نجاتگران که با حضور شما عزیزان در جاده ها توانستیم به بهترین نحو ممکن امدادرسانی و آرامش را به مردم برسانیم و با توجه به آمار ارائه شده در این محور آمارتصادفات و تلفات نسبتا کم و نسبت به سال قبل کاهش یافته است که این باحضور شما امدادگران و نجاتگران در پست های جاده ای بوده است. 
وی در ادامه بیان کرد : ان شالله باحضور شما امدادگران و نجاتگران عزیز در جاده ها بتوانیم سالی کم حادثه و تلفات را داشته و بتوانیم به موقع و با سرعت عمل به مردم خدمت و یاری رسانیم . 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد در پایان گفت : به نوبه خود از زحمات همه شما که نوروز خود را با ما بودید صمیمانه سپاسگزارم و بهترینها را برای همه شما امدادگران و نجاتگران عزیز آرزومندم و ان شالله سالی پر از موفقیت را داشته باشید. 
در ادامه برنامه بریدن کیک با آرم سازمان امداد و نجات توسط مدیرعامل جمعیت هلال احمراستان و عکس یادگاری و دسته جمعی با نجاتگران برنامه خاتمه یافت. 

 

موافقین ۱ مخالفین ۰ ۹۴/۰۲/۰۳
دریغا